«

Лінія змішування і дозування харчових добавок для TOO «Deutsch Standart», Казахстан

01.06.2018

У травні 2018 Компанія «Технолог» закінчила проект по виготовленню лінії для змішування і дозування харчових добавок для компанії TOO «Deutsch Standart» (Казахстан, м.Алмати). В даний момент комплект обладнання успішно пройшов випробування на продукті в присутності представників покупця і доставлений на виробництво в місто Алмати.

Короткий опис лінії:

Основні функціональні одиниці лінії для змішування і дозування харчових добавок для TOO “Deutsch Standart” :

  • шнековий транспортер для подачі продукту (компонентів) в просіювач.
  • шнековий просіювач , встановлений на рамі над змішувачем. Шнековий просіювач відповідає за попереднє просіювання продукту перед змішуванням. Використання просіювача, як складової частини лінії, дозволяє позбутися від грудочок, металевих домішок, а також забезпечує додаткову аерацію порошкоподібних сумішей.

  • шнековий змішувач для змішування сипучих компонентів в системою вприску та турбіною для розбивання грудочок. Показник гомогенності при змішуванні 97-98%. Система вприскування дозволяє рівномірно вводити в сипучу суміш рідкі добавки/ароматизатори/масла. Турбінка перешкоджає утворенню грудок, при контакті порошків з рідиною.

  • шнековий дозатор для дозування готової суміші готовий пакет/мішок.

    Оператор завантажує продукти по черзі в приймальний бункер шнекового транспортера. По трубі вони подаються в змішувач проходячи через просіювач. Просіювач оснащений ситовим барабаном з діаметром сітки, яка підходить під продукт. Також в просіювачі вмонтовані магнітні стрижні, які відбирають можливі металеві домішки з потоку продукту.

    З просіювача продукт надходить в робочу ємність змішувача. На программаторі оператор заздалегідь програмує час змішування. Під час змішування відбувається вприскування рідких компонентів, який відбувається під контролем оператора. По закінченню циклу, змішувач вкмикається на реверс і продукт поступово надходить на дозування.

    Подібні лінії можуть бути виготовлені з різним ступенем автоматизації процесу. Детальніше про кожного з елементів лінії можна прочитати на нашому сайті в розділі змішувачі.