«

Комплекс змішування і дозування функціональних сумішей для MADPOL, Польща

30.08.2018

Компанія “Технолог” закінчила проект по виготовленню комплексу змішування і дозування функціональних сумішей для ковбасної промисловості для фірми MADPOL (Польща, Люблін). Обладнання успішно пройшло тестування і повністю готове до повноцінних трудових буднів.

Комплекс змішування і дозування сухих сумішей вибудовується на базі шнекового змішувача і комплектується додатковим обладнанням в залежності від необхідного функціоналу. Комплект виготовлений на замовлення фірми MADPOL складається з змішувача загальним об`ємом 1040 л., шнекового завантажувача для подачі продукту в середину ємкості перемішування і шнекового дозатора в готовий пакет або мішок.

Оператор вручну завантажує продукт в бункер шнекового транспортеру. На завантаженні бункеру встановлена ​​спеціальна захисна сітка, яка перешкоджає попаданню мішка або шматків продукту в ємність бункера, а також дозволяє довантажувати продукт під час роботи транспортера.

Шнековий транспортер подає продукт в ємність шнекового змішувача, з яким він з’єднаний гофрорукавом. По закінченню подачі всіх компонентів оператор включає змішувач на змішування, параметри якого (час і дискретність) програмуються на пульті управління змішувачем.

Змішувач оснащений турбіною для розбивання грудок, яка кріпиться на задній стінці камери змішування. Робочий орган змішувача – четирехполосовой гелікоїдний шнек, який дозволяє досягати показника гомогенності суміші в 98%.

По закінченню циклу змішування змішувач включається на вивантаження. Оператор встановлює мішок на ваги, закріплює його хомутом до горловини дозатора і після цього відкриває секторну засувку на змішувачі. Параметри дозування (вага дози) програмуються заздалегідь і по набору дози подача шнеком відключається. Передбачений режим досипання продукту до набору необхідної дози. Похибка дози ~ 1,5%.

Для MADPOL був спеціально розроблений особливий дизайн шнекового транспортера і дозатора і передбачено виготовлення всіх вузлів з нержавіючої сталі включаючи раму.

Комплекс для змішування і дозування сипких продуктів може працювати в напівавтоматичному (варіант для MADPOL передбачений саме для такої роботи) або в автоматичному режимах і дооснащаться дозаторами інгредієнтів, Просіювачі та ін. Складовими частинами в залежності від функціональних вимог.

Детальніше ознайомитися з виробленим Компанією «Технолог» обладнанням для спецій, функціональних сумішей і ін. Подібних продуктів можна ознайомитися в спеціальному розділі нашого сайту присвяченому змішувачів сипких продуктів.

Scroll to Top