«

Змішувач для приготування суміші з різних типів перців

10.08.2016

Перець – дуже ємне поняття і якщо говорити про його втіленні у вигляді спецій, то тільки чорним і духмяним справа не закінчується. Чорний, білий, запашний, кубеба, зелений, рожевий та інші види в своїй взаємодії можуть додати страві неповторного смаку та аромату.
Кожна із складових частин сумішей на базі перців має свої відтінки смаку і тому дотримання пропорцій наявності того чи іншого компоненту в таких продуктах дуже важливі. У кожній одиниці об’єму має бути однакова кількість всіх компонентів, що входять до складу суміші.

Types_Of_Pepper_-4

Домогтися такого якості змішування можна в спеціальних біконічних змішувачах, конструкція барабана яких, спроектірованна таким чином, що змішування відбувається швидко, рівномірно та при цьому продукт зберігає свою цілісність.

Минулого тижня ми якраз відвантажили такий біконічну змішувач на 1200 л для приготування сумішей з різних типів перців в м.Луцьк для одного з наших постійних клієнтів. Саме тому ми вирішили поділитися з Вами, чим є таким добрим наше обладнання для сумішей з перців.

Головна перевага нашого змішувача- це конструкція барабана і його внутрішніх лопатей. Для більш рівномірного і делікатного змішування, змішувач обертається навколо своєї осі. Продукт в процесі обертання плавно переміщається всередині по лопатей. Передбачена функція реверсування барабана. Швидкість обертання барабану задається на пульті управління.

Безпека оператора забезпечує спеціальна огорожа, яке знаходиться навколо і під час змішування має бути закрита.

bikonV3009

По закінченню процесу змішування продукт повністю вивантажується через розвантажувальний люк. Збоку передбачено спеціальний отвір з швидкознімною кришкою на хомутах для оперативної та швидкого чищення камери змішування.

Як додаткова функція, в разі якщо на продукт необхідно нанести ароматизатор або іншу рідку складову, змішувач може оснащуватися системою впорскування. За допомогою форсунки рідина рівномірно розпорошується на поверхню продукту.

Для стерилізації продукту можлива установка УФ ламп всередині барабана. Тоді змішувач буде виконувати функцію не тільки змішування, а й стерилізації, як бонус.

Крім змішування різного перцю в горошках, біконічну змішувач також хороший для перемішування всіх сипучих продуктів типу – мюслів, чаю, пластівців і т.д.

Прочитати ще про біконічну змішувачі можна в спеціальному розділі нашого сайту або зателефонувавши нам по одному з телефонів, які вказані в наших контактах.

Scroll to Top