«

Змішувачі з системою сушки для ТМ “Галицькі Традиції”

13.09.2019

Компанія «Технолог» виготовила комплект шнекових змішувачів СМС210 з системою нагріву для ТМ “Галицькі Традиції” (Львівська обл.).

Змішувачі з системою нагріву для ТМ “Галицькі Традиції” призначені для перемішування і фарбування солі, її зволоження і подальшої сушки. Робочий орган змішувачів стрічковий четирехполосовой гелікоїдальний шнек, дозволяє проводити змішування з високим ступенем гомогенності 98-99%. При змішуванні компоненти, які додаються в суміш (сухий барвник) в невеликій кількості, рівномірно розподіляються по всьому об’єму.

Змішувачі оснащені системою нагріву на базі олійної сорочки. Теплоносієм виступає гліцерин. Максимальна температура в сорочці – 140 град. Цельсія, в робочій ємності – 120 град. Цельсія. І в сорочці і в продукті передбачені датчики температури. Ємність і кришка термоізольовані. Рівень гліцерину можна визначити за допомогою диоптра, який встановлений в сорочці. Для скидання повітря з сорочки передбачений спеціальний клапан.

Цикл змішування і температурні параметри задаються на пульті управління. Для регулювання обертів шнека на змішувачі встановлені частотні регулятори.

Змішувач-сушка – універсальне обладнання, яке поєднує в одній установці функцію перемішування і сушки.

Scroll to Top
Зворотній зв'язок