«

Комплекс для подрібнення брикетів вермішелі для ТОВ «Маревен Фуд Тянь-Шань»

20.02.2020

Компанія «Технолог» виготовила комплекс для переробки та подрібнення брикетів вермішелі для компанії ТОО «Маревен Фуд Тянь-Шань».

Комплект обладнання складається з двох подрібнювачів, які послідовно переробляють брикети, подрібнюючи їх до дрібної фракції: вальцевий млин і молоткова дробарка (мікромлини). Подрібнювачі працюють, як єдиний комплекс, пов’язані між собою електрично і керуються з єдиного пульта керування.

Вальцевий млин встановлений ​​над молотковою дробаркою і виконує функцію попереднього подрібнення. Брикети потрапляючи в приймальний бункер, проходять крізь вальці, які дроблять їх до стану, який підходить для подрібнення в молотковому млині.

Вальцевий подрібнювач застосовується для дроблення злежалих сипучих, кристалічних або гранульованих продуктів, печива, дроблених сухарів, гранульованих або пресованих продуктів, брикетів вермішелі і інших подібних продуктів.

Після подрібнення в вальцевій дробарці продукт вивантажуеться в приймальний бункер молоткової дробарки, де проходить подрібнення до дрібної фракції. Продукт подрібнюють молотки, які встановлені в барабані молокового млина, діаметр фракції регулюється за допомогою сит. У процесі подрібнення повністю відсутнє пилення.

Молотковий мікромлин застосовується для подрібнення до порошкоподібного стану (тонкий помел) широкого спектру продуктів, таких як: цукру, солі, морської солі, спецій (чорний перець, коріандр, насіння кропу, сухий часник, паприка, уцхо-сунелі, хмелі-сунелі і ін .), сушених овочів і фруктів, мускатного горіха, фундука, харчових добавок, відходів макаронів, зерна, сухих трав і ін. продуктів.

Scroll to Top
Зворотній зв'язок