«

Барабанний змішувач з системою внесення домішок для ТМ LIPTON

09.01.2020

Компанія Технолог виготовила барабанний змішувач для купажування чаю та внесення рідких і сухих добавок для ТМ LIPTON.

Барабанний змішувач для купажування чаю – дозволяє рівномірно змішати різні сорти між собою. Змішувач оснащений системою вприску рідких компонентів і дозатором сипких добавок.

Система вприску забезпечує рівномірне нанесення рідких добавок (ароматизаторів, масел, смакових добавок та ін.) На поверхню чаю методом розтуманення. Рідкі компоненти попередньо заливаються в бак, звідки під тиском, через форсунку, потрапляють на поверхню продукту. Форсунка кріпиться на спеціальному штативі і при необхідності заводиться в ємність змішувача.

Дозатор сухих сипких добавок дозволяє рівномірно додавати різні смакові добавки в процесі змішування методом віброподачі. Добавки засипаються в бункер дозатора і поступово під впливом вібрації надходять в ємність змішувача.

Продукт завантажується в барабан змішувача в якому відбувається перемішування (купажування) чаю. Усередині ємності знаходяться спеціальні лопаті, які дбайливо перемішують продукт, не травмуючи його при цьому. При необхідності внесення рідких і сипучих добавок в ємність змішуючи підводяться дозатори. Застосування дозаторів дозволяє вносити рідкі і сухі добавки на поверхню продукту.

Для вивантаження сировини ємність барабанного змішувача опускається вперед спеціальним важелем.

Барабанний змішувач для купажування і ароматизації чаю – забезпечує рівномірний, швидке, ретельне змішування (купажування) різних сортів чаю між собою з можливістю додавання рідких і сухих добавок на поверхню продукту. Продукт в процесі змішування не травмується.

Scroll to Top
Зворотній зв'язок