«

Комплект обжарочная обладнання для молодого стартапу з Хорватії

16.03.2021

Компанія “Технолог” виготовила і поставила комплекс обладнання для обсмажування, охолодження і змішування насіння і горіхів для молодого стартапу з Хорватії.

Комплект обладнання складався з обжарочних печей барабанного типу для насіння і горіхів, охолоджувачів і барабанних змішувачів з системою дозування сипких компонентів.

Барабанні печі разової завантаженням на 70 кг. забезпечують швидку, рівномірну обжарку насіння і горіхів. Метод обсмажування контактно-конвективний. Насіння і горіхи обсмажуються за рахунок продувки гарячим повітрям і контакту з розігрітим барабаном. Усередині барабана розташовані лопаті, які дбайливо перемішують продукт не травмуючи його при цьому.

Зажарочні печі для компанії з Хорватії додатково оснащені завантажувальним бункером на разову порцію продукту, який дозволяє відразу після закінчення обсмажування партії сировини завантажувати в барабан нову партію. У бункері встановлений датчик верхнього рівня, що дозволяє контролювати наповнення бункера сировиною, перешкоджає його переповнення. При подачі сировини транспортером, датчик відключає його роботу.

З бункера продукт надходить в жарильний барабан, через завантажувальний отвір. Базовий варіант печі оснащений шибером, який відкривається вручну оператором. У цьому варіанті в печах передбачена спеціальна автоматизована заслінка, робота якої регулюється з пульта управління натисканням кнопки.

Тени розділені на дві групи, що дає більше опцій для регулювання температури і економії електроенергії. Волога, пил і лушпиння видаляється з барабана за допомогою системи вентиляції.

Барабанні обжарочние печі – універсальне устаткування, яке дозволяє проводити обсмажування великої кількості насіння і горіхів. Даний варіант оснащений частотними регуляторами, для регулювання швидкості обертання барабана, що дає ще більшу маневреність в роботі з різними продуктами.

Продукт після обсмажування вивантажується в охолоджувач, де швидко охолоджується. Охолоджувач додатково оснащений циклоном для збору пилу і лушпиння.

Scroll to Top
Зворотній зв'язок